SİZİN İÇİN, SİZİN GÖZÜNÜZDEN 

2001 yılında Samsun’da faaliyetlerine başlayan Nida Alüminyum A.Ş., 1991 yılından beri sektörde kalite anlayışı, insana ve çevreye olan saygısı, dürüstlüğü ile tanınan, başarılı iş adamı Orkun Şardağ tarafından kurulmuştur. Nida Alüminyum kurulduğu yıl itibariyle giydirme cephe ve kapı & pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar, solar sistemler, otomatik panjur ve garaj kapısı sistemleri, fotoselli otomatik kapı sistemleri uygulamaları ile kısa sürede sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. Hızlı bir ivmeyle gelişen şirket 2009 yılında faaliyetlerini Bodrum’a taşımış, 2015 yılında da güven ve kalite anlayışı neticesinde anonim şirket haline gelmiştir.

Sadece Bodrum’a değil; tüm Ege Bölgesi’ne yönelik çalışmalar yürüten Nida Alüminyum A.Ş., villalar, konut siteleri, residance’lar, turizm tesistleri, kamu kuruluşları, bankalar, iş merkezleri ve eğitim kurumları üzerinden sayısız projeye imza atmıştır. Yurt içi pazarındaki konumunu her geçen gün yükselerek devam ettiren şirket, 2006-2008 yıllarında Bakü-Azerbaycan’da plaza, park ve idari binaların projelerinde yer alarak yurt dışı pazarlarda da varlığını sürdürmüştür.

Alanında birinci sınıf ürünlere imza atan dünya markaları ile çalışarak kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemeyi ilke edinen Nida Alüminyum A.Ş, çalışma sistemini uzmanlık, güven, dürüstlük ve empati ilkelerine dayandırmaktadır. Şirketin sektörde bugün geldiği nokta, bu ilkeli çalışmanın eseridir.

Konusunun uzmanlarından oluşan güçlü ekibi ile, maksimum kalite – minimum maliyet anlayışına sahip çıkarak, bir çok başarılı projeye imza atan Nida Alüminyum A.Ş.’nin sağladığı başlıca ürün ve hizmetler şu şekildedir:

  • Alüminyum Doğrama ve Korkuluk Üretimi ve Uygulamaları
  • Alüminyum Cephe Sistemleri Uygulamaları
  • Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri Uygulamaları
  • Cam Paraduş Sistemleri.

Hayallerinizdeki yaşam ve çalışma alanlarının bir adım ötesini yaşamınıza yerleştirmek için her gün kendi kalitesiyle yarışan Nida Alüminyum A.Ş., yaşama sizin için sizin gözünüzden bakmaya devam edecek, sizin için sizin mutluluğunuza yakışır çözümler üretmek için çalışacaktır.

© Telif Hakkı - Nida Aluminyum