OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Farklı mimari yapılarda hayatımızı kolaylaştıran fotoselli kapılar, çeşitli  ürün grupları kullanıldığında alanın boyutunun önemi kalmamaktadır, dar alanlarda dahil farklı çözüm seçenekleri mimarinize en uygun kapı türünü seçe bilirsiniz.

Fotoselli cam kapılar Özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler  ,marketler, bankalar gibi giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda kullanımı ile size kolaylık sağlar.

Fotoselli Kapıların açılması için normal kapılarda olduğu gibi fiziksel bir temasa ihtiyaç duyulmamaktadır. Hassas Radarları ve Panik butonları Axes Control , Kartlı Geçiş Sistemleri Uzaktan kumanda ile her alanda kullanımı kolay olan tek veya çift kanat fotoselli kapılar,konforlu ve daha emniyetli  geçiş sağlamak için kullanılır.

Radarlı kapılar olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması sebebiyle tercih edilirler. Fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engelleyerek kontrollü bir şekilde böler. Bu kullanım şekli işletmelerde ısı tasarrufu da sağlamaktadır

© Telif Hakkı - Nida Aluminyum